Cenník a služby:

Facebook

Ponuka Delidu:

DELID: 1155/1150/1151BASICPROFI
Odviečkovanie IHS++
Vyčistenie s
Isopropyl alkoholom
++
Thermal grizzly
conductonaut
-+
Lepenie IHS-+
CENA20€40€
DELID: Socket 2066CENA
i7 7800X50€
i7 7820X60€
i7 7900X90€
i9 7920X100€
i9 7940X120€
i9 7960X150€
i9 7980XE180€

Treba mať na pamäti, že akonáhle sa rozhodnete pre delid automaticky strácate záruku na daný produkt. Každopádne, pri kompletnom servise nie je voľným okom rozoznateľný zásah na CPU a po finálnej úprave vyzerá CPU stále ako originál. Na úkon používam bezpečný nástroj na to určený, takže riziko je minimálne, avšak keby k nejakému riziku prišlo, plne uhradím škody. Vrátane samotného Delidu je samozrejme prístupná aj podpora do budúcna v prípade neočakávaných problémov, prípadne konzultácia ohľadom HW zdarma.

  • Pre koho je Delid určený a koľko stupňov dokáže zraziť ?

    Delid je určný hlavne pre ľudí, ktorí chcú taktovať svoj CPU a vytrieskať z neho maximálny výkon. Pri taktovaní treba dvíhať napätie CPU, čo má za následok zvýšenie teploty CPU a následne jeho prehrievanie. Intel pri výrobe CPU už nepájkuje chip priamo na rozvádzač tepla, ale používa obýčajnú pastu, ktorá nemá taký tepelný presnos. Na Delid používam spičkovú pastu Thermal grizzly conductonaut na báze tekutého kovu, ktorá sa svojim zložením dokáže priblížiť kvalite CPU spred 5 rokov, konkretne rade CPU Sandy Bridge. Delid dokáže zraziť 20 - 30 stupňov v závislosti od veľkosti plochy chipu na CPU, zvoleného chladenia CPU a chladenia skrinky.

  • Kam a ako zaslať CPU ?

    Pochádzam z okolia Trnavy. Je možnosť zaslať CPU kuriérom, poštou, alebo sa stretnúť osobne. Nakoľko dopredu neviem, kde sa budem nachádzať a kedy Vám budem k dispozícii pre čo najpresnejšie informácie prosím vyplňte kontaktný formulár a ja sa Vám čo najskôr ozvem a dohodneme všetko potrebné. V prípade využiťia zaslania CPU kuriérom, alebo poštou prosím riadne zabaľte balíček a niečím vystužte, aby neprišlo k zbytočnému poškodeniu počas dopravy.

  • Kedy bude Delid hotový ?

    Akonáhle obdržím procesor, tak je delid hotový do 24h. Následne Vás budem kontaktovať mailom, alebo telefonicky a môžete si poň prísť, keď sa rozhodnete pre osobné stretnutie. Pri zvolení kuriéra, alebo pošty zasielam balík následujúci deň prvou triedou, samozrejme tiež informujem ohľadom predpokladaného termínu doročenia.